Nedaudz par mani un maniem suņiem

 

Savu pirmo kokerspanielu ALISA DZESBOJ HAUDI DENDI, mājas vārdā "Dendijs", jeb dažreiz vienkārši "Dūda" , iegādājos 1997.gada rudenī. Tas tika pirkts kā ģimenes mīlulis, neparedzot tam izstāžu karjeru, tā galvenais uzdevums bija kļūt par vācu aitu suņa "kompanjonu", jo nesen uz "labākiem medību laukiem" bija devušies mūsu pūdeļi Mika un Elisa . Tomēr, tā kā tajā laikā jau nopietni biju aizrāvusies ar suņu izstādīšanu, ari Dendijs drīz vien tika "aizstiepts” uz izstādi,bet izstādīties šim sunim ne ļoti patika. 1999. gadā Dendijs kļuva par pirmo amerikāņu kokerspanielu, kurš nokārtoja lauku pārbaudījumu medību suņiem, lieliski attaisnojot spaniela nosaukumu, un radot izbrīnu "īsto" medību suņu īpašniekiem.

  2000.gadā ģimenē ienāca otrs suns, melni baltais MIRACLE DANCERS BRAINSTORM, jeb "Birons", dažreiz saukts arī vienkārši "Boziks". Bīrons no saviem vecākiem mantoja ne tikai tiecamu eksterjeru, bet arī izstāžu sunim atbilstošu raksturu un vēlmi "izrādīties". Savu izstāžu karjeru Bīrons pārtrauca 2003. gadā, diemžēl slimība neļāva to turpināt.

   VALERINA’S RACHEL SHOW STAR ienāca mūsu ģimenē 2004. gada vasarā, bet mugurkaula traumas dēļ,  joprojām nav uzsākusi savu izstāžu karjeru, sākumā šķērslis bija saudzējošais režīms, bet vēlāk mani kompleksi , attiecībā par šī suņa iespējām.

   Tomēr, neskatoties uz „likteņa triecieniem ” kokerspaniels ir un paliek mana mīļākā suņu šķirne.